Rok szkolny 2019 / 2020

 

 

 

DYREKTOR SZKOŁY

 

 mgr Ewa Lorenz

 

 

ZASTĘPCY DYREKTORA SZKOŁY

 

mgr Ewa Niedabylska

 

mgr Renata Kowarz

 

 

 

GRONO PEDAGOGICZNE
 
 
Pedagog
 
mgr Renata Sadowska - Bodziuch
 
 
Edukacja wczesnoszkolna
 
 
mgr Krystyna Kułaj - wych. kl. 1a
mgr Marzena Mazur - wych kl. 1b
mgr Bożena Kierepa - wych. kl. 1c
 
mgr Bożena Kukiełka - wych. kl. 2a
mgr Małgorzata Bakuniak - wych. kl 2b
mgr Dorota Skotarska - wych. kl. 2c
 
mgr Aleksandra Kopiel - wych. kl. 3a
mgr Beata Zembroń - wych. kl. 3b
mgr Jolanta Wilawer - wych. kl. 3c
mgr Elżbieta Seńko - wych. kl. 3d
 
 
 Język polski
 
mgr Ewa Buczak - wych. kl. 5c
mgr Joanna Kosz
mgr Renata Kudela - wych. kl. 6c
mgr Marta Pakos
mgr Agnieszka Pawliszak - wych. kl. 8b
mgr Aneta Trajda - wych. kl. 5d
mgr Marzena Wityk - wych. kl. 4a
 

Język angielski
 
mgr Robert Krukowski - wych. kl. 7c
mgr Renata Kurzępa
mgr Marek Piróg
mgr Jolanta Prażak - wych. kl. 5b
mgr Anna Smolak 
mgr Anna Zabłocka - wych. kl. 6b
 
 
Język niemiecki
 
mgr Agnieszka Jedlińska
mgr Agata Słowik
 
 
Historia
 
mgr Anna Klech
mgr Małgorzata Malicka 
mgr Aneta Ścibak
 
 
WOS
 
mgr Anna Klech
mgr Aneta Ścibak
 
 
Przyroda / Biologia
 
mgr Łukasz Brykner - wych. kl. 6d
mgr Danuta Raczkiewicz
mgr Anna Topolska - wych. kl. 7a
 
 
Geografia
 
mgr Łukasz Brykner - wych. kl. 6d
mgr Danuta Raczkiewicz
 
 
Chemia
 
mgr Wojciech Bartosiewicz
 
 
Fizyka
 
mgr Wiesław Żyła
 
 
Matematyka
 
mgr Łukasz Brykner - wych. kl. 6d
mgr Elżbieta Gołębiowska - wych. kl. 8c
mgr Iwona Kołodziejczuk - wych. kl. 7b
mgr Danuta Margol
mgr Maria Pawłowska - wych. kl. 5a
 
 
Informatyka 
 
mgr Ewa Buczak - wych. kl. 5c
mgr Wojciech Bartosiewicz
mgr Agnieszka Boratyn - wych. kl. 5f
mgr Alicja Dziurawiec - wych. kl. 5e
mgr Gołębiowska Elżbieta - wych. kl. 8c
mgr Danuta Margol
mgr Maria Pawłowska - wych. kl. 5a
mgr Wiesław Żyła
 
 
Plastyka 
 
mgr Małgorzata Hrycyk 
 
 
Muzyka
 
mgr Agnieszka Hamerska
 
 
Technika 
 
mgr Agnieszka Boratyn - wych. kl. 5f
 

Wychowanie fizyczne
 
mgr Małgorzata Adamowicz
mgr Jerzy Andruszek
mgr Barbara Gaca
mgr Beata Karchut
mgr Barbara Korona
mgr Jolanta Kunicka - wych. kl. 6a
mgr Rafał Malec
mgr Sławomir Moździoch - wych. kl. 8a
mgr Maros Smolak
mgr Andrzej Świergoń
 

Religia
 
mgr Małgorzata Jasek
mgr Danuta Kubicka
ks. mgr Dominik Osuchowski
mgr Dorota Pilipczuk
 
  
WDŻ
 
mgr Anna Klech
mgr Aneta Ścibak
 
 
Edukacja dla bezpieczeństwa
 
mgr Alicja Dziurawiec - wych. kl. 5e
 
 
Doradca zawodowy
 
mgr Małgorzata Jasek
 
 
Świetlica
 
mgr Barbara Cybulska
mgr Barbara Darda
mgr Janusz Głębocki
mgr Beata Klassek
mgr Dorota Małys
mgr Małgorzata Pokrzywa
 
 
 
Biblioteka
 
mgr Danuta Łuszczewska
mgr Marta Pakos
mgr Aneta Trajda - wych. kl. 5d
 
 
Nauczyciel wspomagający
 
mgr Natalia Kłoda
mgr Marek Kudela
mgr Elżbieta Musiej
mgr Kamila Maluha-Warda
mgr Zbigniew Strzelecki