30-lecie SP4

SZKOŁA PODSTAWOWA

BIP

Zapisy do klas I SP

Pedagog szkolny SP

Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Dobrych Praktyk

Aktualnie gościmy

We have 68 guests and no members online

Filter
 • Obóz astronomiczny


   

  Obóz astronomiczny

   

     

       Informacje  

   

   

   

 • Informacja o naborze do klas 1 SP 2019-20


   

  Informacja o naborze do klas pierwszych szkół podstawowych

  prowadzonych przez Miasto Zamość

  na rok szkolny 2019/2020

   

  Informacja 

   

   OFERTA SZKOŁY

   

 • Procedury - luty 2019


   

   Procedury Bezpieczna Szkoła - upowszechnianie wśród wszystkich pracowników szkoły umiejętności rozpoznawania sytuacji zagrożenia oraz wiedzy o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia

   

  Procedura wydawania opinii o uczniu w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu

   

  Procedury przyjmowania i przechowywania opinii i orzeczeń z poradni psychologiczno-pedagogicznej

   

 • Dzień Otwartej Szkoły 2019

   


   

  na

  DZIEŃ OTWARTY

  Szkoły Podstawowej Nr 4

  im. Stefana Batorego w Zamościu

  9 marca 2019 roku (sobota)

  godz. 1000 – aula szkoły

  W programie:

  - Spotkanie z Dyrektorem Szkoły i zapoznanie z ofertą edukacyjno-wychowawczą,

  - Różnorodne zajęcia i gry dydaktyczne: „Mały ratowniczek”, „Popcornowe inspiracje”, „Katecheza na jeziorze”, „Cool school”, „Baśniowa biblioteka”, „Cyfrowa kraina”, „Świetlica z baśni”, „Gimnastyka dla Smyka” i inne,

  - Zwiedzanie szkoły,

  - Moc atrakcji i niespodzianek dla dzieci.

   

   OFERTA SZKOŁY

   

   

  Szanowni Państwo

   

  Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu proponuje edukację, wychowanie i opiekę nad dzieckiem w nowej formule, która mamy nadzieję, spotka się z Państwa zainteresowaniem  i aprobatą.

   

 • W Krainie Miłości


   

  W Krainie Miłości

   

  „W Krainie Miłości” to tytuł montażu literacko – muzyczno – tanecznego, który przedstawili uczniowie naszej szkoły z okazji zbliżających się walentynek. Recytacji wierszy, towarzyszyły piosenki, scenki bajkowe, pokaz fitness, taniec, gra na instrumentach oraz występ akrobatyczny. Uczniowie zaprezentowali się przed widownią szkolną w piątek, 8 lutego. Kolejny raz wystąpili w sobotę, 9 lutego w CH E. LECLERC. Drugiemu występowi towarzyszyły szkolne Amorki, które częstowały wszystkich słodkościami i sentencjami o Miłości. Samorząd Uczniowski przygotował z okazji tego święta pocztę walentynkową oraz słodki kiermasz. (M. P.)

   

   

 • Apel - Bezpieczne ferie - 2019


   Bezpieczne Ferie

  Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i dotychczasowych szkolnych obowiązków. Należy jednak pamiętać, aby ten wesoły okres dzieci spędziły bezpiecznie, z rozwagą i rozsądkiem. W tym celu uczniowie kl. IB pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Bakuniak przygotowali i przedstawili 7 lutego apel pod hasłem „Bezpieczne Ferie". Uczniowie recytowali wiersze, odgrywali scenki i śpiewali piosenki zawierające zachętę do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. W recytowanych tekstach wystąpiły też wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w okresie zimowym, a także przestrogi mające na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Uczniowie apelowali również, aby dbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale też koleżanek i kolegów. Dekoracje przedstawienia stworzyli uczniowie w ramach konkursu plastycznego przeprowadzonego przez świetlicę szkolną - "Bezpieczne ferie zimowe". Po apelu laureaci konkursu otrzymali nagrody za piękne i pomysłowe prace.(MB)

  Apel - Bezpieczne ferie - 2019

   

 • Bal Absolwenta - 2019


   

   

  Tradycyjnie w ostatnią sobotę przed feriami, czyli 9 lutego 2019, w naszej szkole odbył się Bal. Tym razem był to Bal Absolwenta. Wspólnie bawili się uczniowie już ostatniego rocznika gimnazjum - uczniowie klas 3 oraz uczniowie klas 8 szkoły podstawowej. Uroczystość została przygotowana przez rodziców, którzy zaprosili do udziału w niej dyrekcję oraz grono pedagogiczne. Uroczyste rozpoczęcie Balu przez panią Dyrektor Ewę Lorenz nastąpiło o godzinie 17.00. Po przywitaniu gości uczniowie zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele oraz inni goście byli zachwyceni tańcem (i wyglądem) młodzieży. Miłą niespodziankę dla zebranych gości przygotowali absolwenci. Był to pokaz tańca współczesnego. Następnie zgromadzeni udali się na poczęstunek i oczekiwaną dobrą zabawę.

  ZDJĘCIA

  ZDJĘCIA CZ.2 - inny punkt widzenia  

   

 • Konkurs na kartkę walentynkową


   

  Konkurs na kartkę walentynkową

   

  kartka walentynkowa 4 20190207 16488657397 lutego 2019 r. rozstrzygnięty został konkurs językowy na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Inicjatorem konkursu był zespół języków obcych. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki walentynkowej oraz przyswojenie słownictwa z piosenki umieszczonej wewnątrz kartki, a związanej z miłością lub przyjaźnią. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 60 prac spośród których jury nagrodziło 10 najbardziej kreatywnych i ciekawych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac na górnym korytarzu szkoły. (A.S.)

  ZDJĘCIA

  Lista osób nagrodzonych prac

 • Pasowanie na Czytelnika 2019


   

  PASOWANIE NA CZYTELNIKA

   

  pasowanie na czytelnika 2 20190207 12801117895 lutego 2019 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pani Danuta Łuszczewska, nauczyciel bibliotekarz, zapoznała ich ze zbiorami oraz zasadami udostępniania księgozbioru. Pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie czytelnika, że będą szanować książki i chętnie je czytać. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wypożyczyli książki.

  ZDJĘCIA

 • Literacki Debiut - 2019


   

  Literacki Debiut

   

  2 lutego - w sobotę- w Zamojskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie 33 Konkursu Literackiego Debiut.

  Jury w składzie Adrianna Sagan-Bielecka, Barbara Michalczyk, Kamil Sulima oraz oceniający wlepki literackie Dagmara Turek i Dariusz Łukasik po zapoznaniu się z 34 konkursowymi pracami postanowiło przyznać wyróżnienie w dziedzinie poezji w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów

  Annie Olszewskiej - uczennicy klasy VIII C SP nr 4 w Zamościu.
  Gratulujemy! i życzymy dalszych sukcesów..., nie tylko w dziedzinie poezji.

 • Działajmy razem - Dzień Bezpiecznego Internetu

   


   

  Dzień Bezpiecznego Internetu

  - Działajmy razem

   

  Już we wtorek na 5 godzinie lekcyjnej zaczynamy przygodę z grami planszowymi.

  Sale w których mamy lekcje zamieniamy w sale gier. Uczniowie przynoszą najciekawsze swoje gry planszowe. W klasie powinno być tyle gier, żeby mogli grać jednocześnie wszyscy uczniowie. Może okazać się że jest to świetny sposób na przyjemne spędzanie ferii i nie tylko, w gronie przyjaciół.
  Pod koniec naszej wspólnej zabawy wybieramy 2 najciekawsze gry, które będą zaprezentowane 27 lutego na auli.

  Uczniowie powinni przygotować hasła promujące gry planszowe w świecie realnym a nie wirtualnym i nakleić z nazwą klasy na drzwiach swoich sal.

   Przypominam o gazetkach, plakatach (podpisanych - imię, nazwisko),  hasłach nt. Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci, działajmy razem (do 27 lutego)

  Działajmy razem

 • Gala V Orszaku Trzech Króli w Zamościu


   

  Gala V Orszaku Trzech Króli w Zamościu

   

  30 stycznia w Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbyło się uroczyste podsumowanie piątej edycji Orszaku Trzech Króli w Zamościu. Uroczystość poprowadziła Małgorzata Farion ze Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu. W uroczystości udział wzięli aktorzy, którzy wcielili się w orszakowe postacie, przedstawiciele władz, duchowieństwa, Fundacji Orszak Trzech Króli z Warszawy, a także przedstawiciele instytucji wspierających organizację tych największych ulicznych jasełek. Wszyscy z rąk Małgorzaty Farion otrzymali podziękowania i upominki. Delegacja naszej szkoły również otrzymała podziekowania za przygotowanie pierwszej sceny "Pokłon pasterzy" oraz "Orszak pasterzy". Na koniec – tradycyjnie już – na wszystkich czekały trzy królewskie torty.

  http://zyciezamoscia.pl/reportaze/gala-v-orszaku-trzech-kroli-w-zamosciu/

 • Dyżury w szkołach podczas ferii 2019


   

  Dyżury w szkołach w trakcie ferii

   

  Informujemy, że w czasie trwania ferii zimowych w naszej szkole będą odbywały się prace remontowe związane z budową windy oraz termomodernizacją budynku, w związku z tym szkoła nie organizuje zajęć w trakcie ferii.

   

  Dyżury w trakcie ferii prowadzą następujące szkoły:

  Szkoła Podstawowa Nr 2 – w godz. 8:00-15:00

  Szkoła Podstawowa Nr 3 – w godz. 8:00-15:00 (II tydzień)

  Szkoła Podstawowa Nr 7 – w godz. 8:00-15:00 (I tydzień)

  Szkoła Podstawowa Nr 9 – w godz. 8:00-15:00

   

  Dodatkowe informacje:

  - Uczniowie, którzy chcą skorzystać z zajęć w innej szkole obowiązani są posiadać ważną legitymację szkolną

  - Wymaga jest pisemna zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział dziecka w zajęciach organizowanych w okresie ferii zimowych

  - Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć spożywania posiłków refundowanych przez Miejskie Centrum Pomocy w Rodzinie będą mieli zapewnione wyżywienie

   

  Informacji o zapisach na powyższe zajęcia udzielają wychowawcy klas.

  Wychowawcy niektórych klas w czasie ferii organizują wyjście poza szkołę - do kina i na lodowisko (np. kl. 4C)

   

   

   Dyzury w szkołach w trakcie ferii

 • Kulig klas 4


   

  Z kopyta kulig rwie

  kulig 5 20180227 1035072945Z racji, że zima w pełni uczniowie klas 4 B i 4 D z wychowawcami p. Anną Zabłocką i p. Łukaszem Bryknerem wybrali się na kulig do SuścaSanie zaprzężone w przepiękne konie, poniosły nas na przejażdżkę po malowniczym zaśnieżonym roztoczańskim lesie. W trakcie naszej wycieczki zatrzymywaliśmy się aby troszkę pozwiedzać. Widzieliśmy wodospad Jelonek na rzece Jeleń – jeden z najwyższych wodospadów na Roztoczu. Kolejnym punktem był rezerwat przyrody Szumy nad rzeką Tanew. Po lekcji przyrody w terenie przyszedł czas na zabawę i odpoczynek. Mróz i świeże powietrze wzmogło w nas uczucie głodu. Przy ognisku piekliśmy kiełbaski i piliśmy gorącą herbatkę. Najlepszym punktem programu naszej wycieczki okazały się zjazdy na workach ze słomą z fantastycznej górki.

  Troszkę zmarznięci ale zrelaksowani i zadowoleni powróciliśmy do Zamościa. Bawiliśmy się wyśmienicie :)

  FOTORELACJA

 • Dzień Bezpiecznego Internetu - 2018


    

  STOP CYBERPRZEMOCY

   

   

    W Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu realizowany jest program profilaktyczny Bezpieczeństwo w Internecie. Jego główny cel to uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu, zapoznanie ich z zasadami bezpieczeństwa  oraz kształtowanie świadomego,  mądrego odbiorcy i jednocześnie użytkownika  mediów. 

  W ramach tego programu w szkole obchodzony był Dzień Bezpieczeństwa w Internecie, w związku z tym zorganizowano prelekcję na temat zagrożeń  związanych z powszechnym użytkowaniem Internetu, która została przeprowadzona przez aspiranta Dariusza Kuropatnickiego z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. W spotkaniach uczestniczyli  rodzice oraz ok. 280 uczniów z klas od piątej do drugiej gimnazjum. 

  Prelekcja - Bezpieczeństwo w Internecie Prelekcja - Bezpieczeństwo w Internecie

   

  Ponadto zorganizowano konkursy: plastyczny "Cyberprzemoc w Internecie", graficzny w formie elektronicznego plakatu "Jasne i ciemne strony Internetu" oraz na prezentację multimedialną  "Bądź bezpieczny w Internecie". 

   

  Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie:

 • Konkurs Mat. Dzięcioł


   

  Konkurs Matematyczny „Dzięcioł”

   

  28232900 1991133984247864 2090221646 n15 lutego 2018r. odbył się Konkurs Matematyczny dla klas trzecich SP „Dzięcioł”. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Jakub Mandziuk  - klasa  III a,  Amelia Adamiak – klasa  III c,  Miłosz Ścibak – klasa  III c.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 10 zadań zamkniętych, krzyżówki utrwalającej pojęcia matematyczne i dwóch zadań otwartych. W czasie oczekiwania na wyniki dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

  III – miejsce zajął Jakub Mandziuk - uczeń klasy  IIIa

  Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.  Uczniów do konkursu przygotowały pani Dorota Skotarska i pani Bożena Kierepa.

 • The Best of ‘YOUNG STARS’ - 2018


   

  The Best of ‘YOUNG STARS’

   

  W piątek 16 lutego 2018r. odbył się w naszej szkole X Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG STARS’. Dziesiąty, jubileuszowy konkurs podobnie jak jago poprzednie edycje odbywał się w atmosferze radości i wspólnej zabawy.

  Jury w składzie pani Dyrektor Ewa Lorenz, pani Renata Kurzępa (nauczyciel j. ang.), pan Jerzy Burda (muzyk i kompozytor), pani Joanna Przekocińska (nauczyciel śpiewu), pan Steve Taylor (lektor SJO Bacalarus) oraz pan Marcin Górski (przedstawiciel wydawnictwa Nowa Era) oceniało poziom językowy i artystyczny. Po wyjątkowo długich obradach Jury przyznało następujące nagrody:

  I miejsce:

  Maja Smolak (6a) za wykonanie piosenki ‘Scars to Your Beautiful’

  Karina Kozak (7b) za wykonanie piosenki ‘Perfect’

  Kacper Wdowiak (7c) za wykonanie piosenki ‘All of Me’

 • WALENTYNKI - program miłosno - antymiłosny


   

                  WALENTYNKI

  program miłosno - antymiłosny

   

                  Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, które obchodziliśmy w naszej szkole 12 lutego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował program miłosno - antymiłosny. Było ciekawie, śmiesznie, chwilami romantycznie. Mogliśmy wysłuchać krótkiej historii Walentynek, obejrzeć popis aktorski w wykonaniu uczniów klas III : „Romeo i Julia” w wersji współczesnej, a także posłuchać zakochanej dziewczyny z telefonem. Wszyscy znakomicie bawili się przy piosenkach „W kinie w Lublinie” i „Miłość w Zakopanem”. Na zakończenie odbyło się podsumowanie konkursów przeprowadzonych przez SU: „Wiersz o miłości”, „Kartka Walentynowa” i „Postać literacka i filmowa” – dzień tematyczny. Uczniowie klas II przeprowadzili  quiz Walentynowy. zdjęcia  

   

   

 • Program Nauki Pływania


   

  Informacja dla Rodziców uczniów klas I i II szkoły podstawowej

   Nauka pływania

  pywanieW szkole prowadzone są zapisy uczniów z klas pierwszych i drugich szkoły podstawowej do Programu Nauki Pływania. 
  Wzory dokumentów należy pobrać ze strony TKKF http://ztkkf.eu/program-nauki-plywania/  i dostarczyć je do sekretariatu szkoły. Ilość miejsc jest ograniczona i o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

 • Walentynki w Gimnazjum


   

  Turniej walentynkowy


  serce-z-twarza-ruchomy-obrazek-010715 lutego uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w Turnieju Walentynkowym przygotowanym przez uczennice klasy 2b. Konkurencje były zaskakujące: od połączenia znanych i sławnych par po zawiązanie krawata. Nie zabrakło informacji o historii święta zakochanych i jego patronie: św. Walentym. Turniej wygrała drużyna z klasy 3a, która w nagrodę otrzymała słodycze.

 • Sukcesy w konkursach LKO


   

  Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych

  organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty  ksi-ki biblMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finału konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

  *konkurs historyczny
  Alicja Łaszkiewicz (7b), Kacper Wdowiak (7c), Dawid Ziemian (7c)
  Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Małgorzaty Malickiej.

  * konkurs matematyczny
  Damian Krzywonos (7c), Kacper Wdowiak (7c)
  Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Teresy Wszoły.

   

  Do III etapu, wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej

  Patronat konkursu Mazowieckie Kuratorium Oświaty, zakwalifikowani uczniowie:

  Furmańczuk Patryk 2a
  Ścibak Michał 7b


  opiekun Aneta Ścibak

  Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Świetlicowe walentynki


   

  Świetlicowe walentynki


  23.02.2017 r. klasa Ia wystąpiła w świetlicy szkolnej z walentynkowym przedstawieniem. Uczestniczyły w nim dzieci z klas: 2b, 2d, 2f oraz 3c. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Dyrektor Małgorzata Pokrzywa.
  W nastrój minionych walentynek wprowadziła dzieci piosenka Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Chłopcy z klasy Ia wyznawali miłość swoim koleżankom z klasy w różnych językach europejskich wręczając im zgodnie z tradycją walentynkową piękne kwiatki. Publiczność zgadywała w jakim języku zostało wypowiedziane - Kocham Cię.

 • Gim Sporty zimowe


   

  Program Ministerstwa Sportu i Turystyki 

  Upowszechnianie Sportów Zimowych

   

  badminton grand prix 2 20170225 1047876498Uczniowie z naszego Gimnazjum zostali zakwalifikowani do programu MSiT, który obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych, biegowych i łyżwach. Do programu przystąpiło 28 uczniów z klas od 1 do 3, którzy uczą się jeździć bądź doskonalą jazdę w w/w konkurencjach. Dzięki naszym instruktorom z narciarstwa p.J.Głębockiemu, p.R Malcowi, p.H. Borowikowi, p.A. Świergoniowi młodzi narciarze zdobywają profesjonalną wiedzę o sportach zimowych zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Wszyscy zakwalifikowani uczestnicy programu jeżdżą już na nartach zjazdowych, biegowych i łyżwach. Z zamieszczonych zdjęć widać jaką niesie to ze sobą radość, jak integruje dzieci i uczy ich mądrego, aktywnego spędzania czasu zimą. Jazda na nartach kończy się wspólną zabawą na śniegu, bitwą śnieżną, jazdą z górki na różnych przedmiotach. Ta wspólna zabawa będzie trwała do końca marca. Mamy więc czas aby nacieszyć się zimą i skorzystać z jej bogatych walorów. Nad bezpieczeństwem uczestników białego szaleństwa czuwają również p.Barbara Gaca i p.Marek Kudela.

  ZDJĘCIA

 • Kocie sprawy


   

  KOCIE SPRAWY

   

  Dnia 22 lutego 2017r. został rozstrzygnięty  VIII Wojewódzki  Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „Kocie sprawy”, organizowany przez MDK im. K.Makuszyńskiego w Zamościu.

  Amelia Jałkowska, uczennica klasy III f naszej szkoły podstawowej otrzymała I nagrodę w II kategorii klas I-III.

  Nagrodzoną pracę plastyczną uczennica wykonała pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Seńko.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

  zdjęcia 

   

 • DZIEŃ OTWARTY SP - DZIEŃ PROMOCJI


   

  na

  DZIEŃ OTWARTY

  Szkoły Podstawowej Nr 4

  im. Stefana Batorego w Zamościu

  4 marca 2017 roku

  (sobota) godz. 1000 – 1300

   

  PLAKAT INFORMACYJNY

 • Sukces trzecioklasistów w konkursie Dzięcioł


   

  Sukces trzecioklasistów!!!

   

  Dnia 23 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbył się finał XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas trzecich „Dzięcioł”.

   

  Naszą szkołę reprezentowali:

  Michał Jacek klasa III e – opiekun Barbara Cybulska

  Adam Kwiatkowski klasa III c – opiekun Jolanta Wilawer

  Kacper Popielec klasa III f – opiekun Elżbieta Seńko

   

   

  Pierwsze miejsce zdobył Michał Jacek.

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

   Serdecznie gratulujemy!   

  zdjecia 

 • ZABAWY KARNAWAŁOWE


   

  ZABAWY KARNAWAŁOWE

   

  14 i 15 lutego 2017 roku odbyły się zabawy karnawałowe dla uczniów szkoły podstawowej.

  Pięknie przebrani uczniowie klas I – III wzięli udział w przygotowanych przez Samorząd Uczniowski tego dnia zabawach i konkursach. Jury postawione było przed nie lada wyzwaniem, bowiem przebierańcy wykazali się wielką pomysłowością i humorem! Uczestnicy konkursu tańca zostali nagrodzeni przyborami szkolnymi. Samorząd Uczniowski zorganizował również wybory Króla i Królowej Balu Karnawałowego.

 • Gim Wycieczka zawodoznawcza do Warszawy


   

  Wycieczka zawodoznawcza

  Praca w Telewizji Polskiej i na lotnisku Okęcie

   

  wycieczka w-wa 8 20170219 190146217416.02.2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 4 uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Warszawy. Podczas jednodniowego pobytu uczniowie zwiedzili Telewizję Polską m.in. studia programów „Jaka to melodia” oraz „Pytanie na śniadanie”, poznając jednocześnie specyfikę pracy w zawodach związanych z mediami. Gimnazjaliści mieli okazję zwiedzić również Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, sale odpraw, taras widokowy skąd mogli obserwować starty  i lądowania z płyty lotniska. Na lotnisku mieli możliwość poznać bliżej zawody związane z transportem lotniczym i obsługą pasażerów. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili również Stare Miasto, komnaty Zamku Królewskiego jak również wystawę multimedialną w jego podziemiach.

 • Gim Konkurs Wiedzy o Świętach


   

  Szkolny Konkursu Wiedzy o Świętach

  w Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych

   

  konkurs o witach 1 20170215 154113297310 lutego odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Świętach w Krajach Anglo- i Niemieckojęzyczych. W konkursie udział wzięło 9 uczniów z klas I-III gimnazjum, którzy mieli możliwość pochwalić się swoją wiedzą na temat różnych świąt m.in. Bożego Narodzenia, Wilekanocy, Święta Dziękczynienia, urodzin królowej angielskiej, karnawału, święta św. Marcina i Zesłąnia Ducha Świętego. Pierwsze miejsce w konkursie zająła uczennica klasy 1b Zofia Iwaniec, II miejsce Justyna Korneluk z kl. 3a i III m-ce Paweł Oleszek również z 3a. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

   

 • Sp Pasowanie na czytelnika 2017


   

  PASOWANIE NA CZYTELNIKA

   

  pasowanie na czytelnika 4 20170215 1611638032Dnia 9 lutego 2017roku w bibliotece szkolnej odbyła się uroczysta lekcja,  w której uczestniczyli uczniowie klasy pierwszej. Pani Danuta Łuszczewska, nauczyciel bibliotekarz, bardzo serdecznie powitała wszystkie dzieci. Następnie pierwszoklasiści zostali zapoznani z podstawowymi informacjami na temat biblioteki. W trakcie spotkania dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie czytelnika i tym samym zostały czytelnikami biblioteki szkolnej. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe foldery i samodzielnie wybrały i wypożyczyły pierwsze książki.

  ZDJĘCIA

 • Gim Walentynki - Konkurs Recytatorski


   

  All you need is love...


  walentynkowapoezja 7 20170214 147579024414 lutego w Gimnazjum Nr 4 odbył się szkolny konkurs poezji i piosenki miłosnej w języku obcym. Do konkursu zgłosiło się ośmioro wykonawców śpiewających piosenki i recytujących wiersze w języku angielskim lub niemieckim.   
  Zwycięzcami zostali: Łukasz Nowosad (kl. 2a) i Filip Szlingiert (kl.1a). Łukasz recytował wiersz Goethego Ach, jak tęsknię za Tobą, a Filip zaprezentował wiersz Loves Secret autorstwa Williama Blakea. Wyróżnienie za recytację wiersza Clothes of Heaven otrzymała Justyna Korneluk (kl. 3a), a Zosia Liwak (kl. 3b) została wyróżniona za wykonanie piosenki Almost is never enough.
  Gościem specjalnym konkursu była absolwentka naszej szkoły, Marysia Góra, która zaśpiewała piosenkę na powitanie wszystkich uczestników. 

  ZDJĘCIA

 • Walentynki dla Antosi


   

  WALENTYNKOWY POKAZ AKROBATYCZNY

   

  Dnia 15 lutego 2017r. w godzinach 9.45-13.30 (klasy I-III SP) i 10.30 – 11.25 (klasy Iv-VI SP i I-III G) odbędzie się pokaz akrobatyczny zainicjowany  przez Ks. Sławomira Skowrońskiego. Do naszej szkoły przyjedzie Łukasz, wicemistrz Świata w Show Dance , półfinalista „Mam talent”. Towarzyszyć  mu będzie  Patryk, wicemistrz Polski w skokach na rowerze i uczestnik „Mam talent”. Cały dochód z występu przekazany zostanie na rzecz chorej Antosi, która potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji. Zapraszamy wszystkich serdecznie i dziękujemy tym, którzy wspomagają naszą akcję. 

 • SU Walentynki 2017


   

  WALENTYNKOWY WYSTRÓJ SAL

   

  Znalezione obrazy dla zapytania serceW dniu 13 lutego na terenie gimnazjum odbył się konkurs „Walentynkowy wystrój sal”Wszystkie klasy wzięły odział w konkursie i ozdobiły swoje sale. Komisja konkursowa brała pod uwagę następujące kategorie: ogólny wystrój sali, gazetka tematyczna, kącik poświęcony Patronowi Szkoły. Po burzliwych naradach komisja ustanowiła następujący werdykt:

  I miejsce zdobyła klasa 3 a – sala 215, II miejsce zdobyły dwie klasy – 1b – sala 207 i 2a – sala 206

  Zwycięzca klasa otrzymuje w nagrodę jeden dzień bez pytania – 15 lutego.

  Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie - „Wiosenny wystrój sal”, który będzie przeprowadzony 20 marca br.  

  ZDJĘCIA KLAS

 • Odbiór stypendium za I sem


  Rodzice

  uczniów, którzy otrzymali stypendium

  za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe

  proszeni są o zgłoszenie się po jego odbiór w kasie szkoły

  (pokój nr 106 - parter gimnazjum)

   

  Termin wypłacania stypendium:

  od 09.02.2017r. do 20.02.2017r.

   

  Lista stypendystów znajduje się w sekretariacie i w kasie szkoły

   

 • Gim Konkurs czytelniczy


   

  I etap Konkursu Czytelniczego w Gimnazjum zakończony

   

  ksi-ki biblZakończył się I etap Konkursu Czytelniczego w Gimnazjum. Odbywa się on w dwóch kategoriach: najlepszy czytelnik i najlepiej czytająca klasa. W I semestrze 2016/2017 roku niezaprzeczalnie sukces odnieśli uczniowie klasy II B (wypożyczyli łącznie 289 książek). Wygrali współzawodnictwo zarówno na najlepiej czytającą klasę, jak i na najlepszego czytelnika. Najlepszym czytelnikiem biblioteki została Aleksandra Pieczykolan (wypożyczyła 45 książek). Nagrodą w konkursie jest dzień bez pytania dla całej klasy, a dla Oli bon upominkowy do zrealizowania w  Empiku.

  Oli i klasie II B serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczniów zapraszamy do dalszej rywalizacji bo jak napisała polska pisarka: "Między ustami a brzegiem pucharu… wszystko wydarzyć się może…

 • Uczniowie Gimnazjum I sem.


   

   

  NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM

   

  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

   

  Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu:

 • Najlepsi uczniowie SP - zakładka lewa


   

   

  NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

   

  Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu:

 • Szkolny IX Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG ST★RS’


   

  IX Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

  ‘YOUNG STRS’

   

  2 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się IX Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG STRS’. W tym roku motywem przewodnim konkursu było hasło ‘Made in the USA and Canada’. Podobnie jak w latach ubiegłych, zmagania konkursowe odbywały się w atmosferze radości i wspólnej zabawy.

  Jury w składzie pani Jolanta Goryczka Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4, pani Renata Kurzępa nauczyciel języka angielskiego, pan Jerzy Burda muzyk i kompozytor oraz pan Marcin Górski z wydawnictwa Nowa Era oceniało poziom językowy i artystyczny.

  Po obradach Jury przyznało następujące nagrody:

  I miejsce:

   Karina Kozak (6b) za wykonanie piosenki ‘Simply The Best’ (Tina Turner)

  Kacper Wdowiak (6c) za wykonanie piosenki ‘Burn It Down’ (Linkin’ Park)

 • Zebrania z Rodzicami - luty 2017

   


  Zebrania z rodzicami - luty 2017

   

  klasy I - III szkoły podstawowej

  07.02.2017 (wtorek) godz. 16.30

  klasy IV - VI szkoły podstawowej

  08.02.2017 (środa) godz. 17.00

  (Uwaga! Zmiana godziny)

  klasy I - III gimnazjum

  09.02.2017 (czwartek) godz. 16.30

  Przydział sal na spotkania z wychowawcami będzie wywieszony przy głównym wejściu do szkoły.

   

 • BAL GIMNAZJALNY 2017


   

  Bal Gimnazjalny 2017

   

   

  4 lutego odbył się Bal Gimnazjalny uczniów klas trzecich gimnazjum, z którego fotorelację możecie zobaczyć klikając na poniższe linki:

   

  1. Część oficjalna

  2. Polonez

  3. Zdjęcia grupowe

  4. Wspólna zabawa

   

   

 • Gim Mistrz. Szkoły w PS chłopców


   

  Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Siatkowej Chłopców

   

  mistrzostwa szkoy w ps 2015-16 2 20160225 17486594699 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum nr 4 w piłce siatkowej chłopców. Organizatorami tej imprezy byli uczniowie klasy 2a – Patryk Greszta, Miłosz Piotrowski, Jakub Sawicki, Mateusz Hałasa, Karol Wojtyna i Maksymilian Ziemiński, którzy pod opieką pana Maroša Smolaka zorganizowali te zawody w ramach projektu edukacyjnego.

  Drużyny prowadziły zaciekłą rywalizację o jak najlepsze miejsca. W meczu o 1 miejsce po bardzo emocjonującym meczu pierwszy zespół klasy 3A pokonał, z wynikiem 2:1 (25:18,16:25,17:15), pierwszy zespół klasy 2A, otrzymując tym samym tytuł Mistrza Szkoły.

  Równie emocjonujący okazał się mecz o 3 miejsce w którym to drugi zespół klasy 3A spotkał się z trzecim zespołem klasy 3A. Mecz zakończył się po tie-breaku . Wynik spotkania to 2:1 (25:22,21:25,16:14) na korzyść drugiego zespołu klasy 3A . ZDJĘCIA

 • Dzięcioł 2016


   

  Dzięcioł

  Finał XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego 

   

  9 lutego w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbył się finał XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego kl. III „Dzięcioł”. 26 uczniów z zamojskich szkół podstawowych sprawdzało swoje umiejętności rozwiązując zadania logiczne. Szkołę Podstawową Nr 4 reprezentowała drużyna najlepszych matematyków z klasy III B w składzie: Krystian Biernacki, Weronika Iwaniec, Patrycja Ożóg -  przygotowanych do ,,Dzięcioła” przez p. Renatę Kowarz.

   

  Po zmaganiach konkursowych na piszących czekał słodki poczęstunek oraz występy artystyczne uczniów.Patrycja Ożóg zdobyła wyróżnienie w tym konkursie.  zdjęcia  

  Gratulujemy i życzymy wszystkim ,,matematykom” sukcesów w następnych konkursach.

   

 • Jak przebiega praca urzędników?


   

   Jak przebiega praca urzędników? 

  - wycieczka zawodoznawcza


  Na powyższe pytanie wyczerpujących odpowiedzi udzielili uczniom naszej szkoły osoby pracujące w Ratuszu, a także panie pracujące w naszej szkole m.in pani dyrektor, czy też pani sekretarz. Ochotnicy mogli poznać odpowiedzi na każde nurtujące je pytanie, dzięki temu,że uczennice klasy 2a- Kamila Michońska i Dominika Malicka pod opieką pani Małgorzaty Jasek i Małgorzaty Hrycyk zorganizowały tę oto wycieczkę.

 • Jak przebiega praca urzędników?


   

   

  Jak przebiega praca urzędników? 

  - wycieczka zawodoznawcza


  Na powyższe pytanie wyczerpujących odpowiedzi udzielili uczniom naszej szkoły osoby pracujące w Ratuszu, a także panie pracujące w naszej szkole m.in pani dyrektor, pani księgowa i pani kadrowa czy też pani sekretarz. Ochotnicy mogli poznać odpowiedzi na każde nurtujące je pytanie, dzięki temu, że uczennice klasy 2a GIM - Kamila Michońska i Dominika Malicka pod opieką pani Małgorzaty Jasek i Małgorzaty Hrycyk zorganizowały tą oto wycieczkę. Było to nie lada wyzwanie dla naszych koleżanek, ponieważ jak każdy wie urzędnicy mają mnóstwo pracy, a co się z tym wiąże - mało wolnego czasu.

 • Szkolne Konkursy Językowe

   


  2018 / 2019


  Advent Calendar / Adventskalender

  konkurs językowy

   kalendarz adwentowy 10 20181219 1123431324

  W dniu 23.11. 2018 r. został ogłoszony w szkole konkurs językowy polegający na wykonaniu kalendarza adwentowego. Uczniowie, jak i rodzice zostali poinformowani o regułach konkursu. Uczniowie oprócz wykonania samego kalendarza musieli umieścić w każdym okienku po 5 słówek w języku angielskim lub niemieckim związanych z zimą i świętami Bożego Narodzenia. Przy oddaniu pracy nauczyciel uczący odpytywał ucznia ze słówek. Na konkurs wpłynęło 87 prac, które zachwycały zarówno starannością wykonania, jak i oryginalnością wybranego słownictwa. Komisja konkursowa skłądająca się z nauczycieli języków obcych miała bardzo trudne zadanie, żeby nagrodzić najpiękniejsze prace. Po burzliwej dyskusji nagrodzono 20 prac oraz wyróżniono kolejnych 20 (niektóre prace wykonywane były przez grupy dwuosobowe). Poniżej znajduje się lista nagrodzonych uczniów.   

  ZDJĘCIA

  Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy kreatywności i znajomości słownictwa bożonarodzeniowego!!

  Czytaj więcej: Konkurs - Kalendarz Adwentowy


   

  FRAGEN – QUESTIONS

  w I semestrze 2018/19

   

  Konkurs Fragen – Questions trwał przez cały I semestr roku szkolnego 2018/2019. Konkurs polegał na systematycznym udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące Niemiec i Wielkiej Brytanii. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas VII-VIII i III gim. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili uczniowie:

   

  5-6 poprawnych odpowiedzi

   

  QUESTIONS

  FRAGEN

  Bartosz Oleszek (3b) - 6

  Bartosz Oleszek (3b) - 6

  Martyna Korniewska (3a) - 5

  Martyna Korniewska (3a) - 5

  Natalia Wójcik (3a) - 5

  Natalia Wójcik (3a) - 5

  Zofia Iwaniec (3b) - 5

  Zofia Iwaniec (3b) - 5

  -

  Marta Łukasik (8d) - 5

  -

  Natalia Puźniak (8b) - 5

   

   


  2017/2018


   

  Podsumowanie Konkursu na Kartkę Świąteczną

   

  z życzeniami w języku angielskim i niemieckim

   

  konkurs - kartka witeczna 5 20171214 1443146608

   

  Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum, jak co roku z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną z życzeniami w języku obcym. Wpłynęło wiele pięknych, oryginalnych prac, spośród których komisja konkursowa wyróżniła następujących autorów:

   

  - Mateusz Krupa ucz. kl. III b - j. angielski i j. niemiecki

   

  - Paulina Mazurek ucz. kl. II b – j. angielski

   

  - Jakub Smolak ucz. kl. III a – j. niemiecki

   

  - Patryk Kiełbiński ucz. kl. IV d – j. angielski

   

  - Maja Budzyńska – ucz. kl. IV c – j. angielski

   

  - Natalia Sokołowska – ucz. kl. IV a – j. angielski

   

  - Natalia Leśniak – ucz. kl. VII c - j. niemiecki i j. angielski

   

  - Aleksandra Borecka ucz. kl. III b – j. angielski

   

  Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie. 

   

  ZDJĘCIA

   

   

   


   

   

  2016/2017

    


  WYNIKI

  gimnazjalnego Konkursu na wielkanocną kartkę świąteczną

  z życzeniami w języku angielskim i niemieckim

   

  konkurs - kartka wielkanocna 9 20170407 1813743532

   

  Już po raz kolejny nasze gimnazjum było organizatorem Konkursu na wielkanocną kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim i niemieckim. W konkursie wzięło udział 40 uczniów.

  Wybór nagród i wyróżnień był trudny, wpłynęło wiele pięknych i oryginalnych prac. Komisja, po burzliwej debacie, wybrała najpiękniejsze kartki.

   

  ZDJĘCIA

  Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych autorów najpiękniejszych kartek świątecznych.

   

  Nagrody otrzymały:

  Justyna Korneluk kl. 3a – kartka w j. angielskim
  Natalia Łabaj 
  kl.3b – kartka w j. niemieckim.

   

  Wyróżnienia otrzymali:

  za kartkę w języku angielskim:

  Kacper Flak kl. 2a, Natalia Łabaj kl. 3b oraz Wojciech Kowalczyk kl. 3a

   

  Za kartkę w języku niemieckim:

  Jakub Smolak kl. 2a oraz Mateusz Krupa kl. 2b

  Gratulujemy!

   


   

   

  Szkolny Konkursu Wiedzy o Świętach

  w Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych

   

  konkurs o witach 1 20170215 1541132973

   

  10 lutego odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Świętach w Krajach Anglo- i Niemieckojęzyczych. W konkursie udział wzięło 9 uczniów z klas I-III gimnazjum, którzy mieli możliwość pochwalić się swoją wiedzą na temat różnych świąt m.in. Bożego Narodzenia, Wilekanocy, Święta Dziękczynienia, urodzin królowej angielskiej, karnawału, święta św. Marcina i Zesłąnia Ducha Świętego. Pierwsze miejsce w konkursie zająła uczennica klasy 1b Zofia Iwaniec, II miejsce Justyna Korneluk z kl. 3a i III m-ce Paweł Oleszek również z 3a. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

   

   

   


   

  All you need is love...


  walentynkowapoezja 1 20170214 1604103697

   

  14 lutego w Gimnazjum Nr 4 odbył się szkolny konkurs poezji i piosenki miłosnej w języku obcym. Do konkursu zgłosiło się ośmioro wykonawców śpiewających piosenki i recytujących wiersze w języku angielskim lub niemieckim.   

  Zwycięzcami zostali: Łukasz Nowosad (kl. 2a) i Filip Szlingiert (kl.1a). Łukasz recytował wiersz Goethego Ach, jak tęsknię za Tobą, a Filip zaprezentował wiersz Loves Secret autorstwa Williama Blakea. Wyróżnienie za recytację wiersza Clothes of Heaven otrzymała Justyna Korneluk (kl. 3a), a Zosia Liwak (kl. 3b) została wyróżniona za wykonanie piosenki Almost is never enough.

  Gościem specjalnym konkursu była absolwentka naszej szkoły, Marysia Góra, która zaśpiewała piosenkę na powitanie wszystkich uczestników. 

   

  ZDJĘCIA

   


   

   

   

   

  2015/2016

   

   


   

   

  KONKURS

  FRAGEN - QUESTIONS

   

  Konkurs Fragen – Questions trwał przez cały rok szkolny 2015/2016. Konkurs polegał na systematycznym udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące Niemiec, Austrii, Szwajcarii, USA  i Wielkiej Brytanii. W konkursie w II semestrze wzięło udział 37 uczniów z klas I-III. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili uczniowie:

   

  I miejsce – 8 poprawnych odpowiedzi
   
  Ola Laskowska (2a)
  Monika Piotrowska (3a)
  Natalia Żujewska (3a)
  Wiktoria Kasprzak (2a)
  Julia Szczepańska (3b)
  Paweł Oleszek (2a)
  Bartek Greszta (2a)
  Justyna Korneluk (2a)
  Marta Pałyga (1a)
   
  Dziękujemy za udział w konkursie
  GRATULACJE!

   

   


   

  WALENTYNKOWE

  KONKURSY JĘZYKOWE

   

  konkurs piosenki miosnej 10 20160212 1499029351W piątek, tuż przed feriami, zostały przeprowadzone dwa konkursy językowe związane z Walentynkami: Konkurs Piosenki Miłosnej w języku angielskim oraz Walentynkowy Konkurs Recytatorski z wierszami po angielsku i niemiecku. Uczniowie biorący udział w obu konkursach wykazali się umiejętnościami językowymi na bardzo wysokim poziomie, dlatego też komisja konkursowa w skałdzie: pani dyrektor Jolanta Goryczka, pani pedagog Renata Sadowska-Bodziuch i pani Iwona Rahman - nauczyciel biblioteki, miała bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców.

 • SU Walentynkowy wystrój sal


   

  KONKURS SU

  WALENTYNKOWY WYSTRÓJ SAL

   

  wrozba112 lutego został rozstrzygnięty konkurs na Walentynkowy Wystrój Sal Lekcyjnych. Tym razem wygląd sal oceniała międzynarodowa komisja w składzie: Fani Wasabi z Hiszpanii, Igi Stefanova z Bułgarii i Maria Prażak z Polski. Pod uwagę brane były kategorie: ogólny wystrój sali oraz gazetki o Walentynkach, o patronie szkoły i o klasie. Na pierwszym miejscu znalazły się dwie klasy, które włożyły najwięcej pracy w wystrój swoich sal:
  2a (sala nr 215) i 3d (sala 208).
  Uczniowie tych klas w nagrodę otrzymują dzień bez pytania (poniedziałek 29.02). Komisja doceniła również wystrój sali językowej 108, udekorowanej przez kilku uczniów z klasy 3d, którzy nie będą pytani równieź we wtorek. Prosimy ich o kontakt z panią Prażak.    ZDJĘCIA
   
   
   
 • PODZIEKOWANIE DLA UCZNIÓW


   

  PODZIEKOWANIE

  DLA UCZNIÓW 

  ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 W ZAMOŚCIU

   

 • Dzień Otwarty - Dzień Promocji SP - 2016


    

  Dzień Otwarty - Dzień Promocji SP 

   

  Dnia 6 lutego w Szkole Podstawowej Nr 4 odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach 10.00 – 13.00.

  Zaplanowano ciekawe występy, wystawy oraz gry i zabawy przeznaczone dla dzieci, które przyszły tego dnia obejrzeć szkołę. Zwiedzanie rozpoczęło się od Krainy Chomika (prezentacja hodowli, zabawy przyrodnicze), następnie zwiedzając galerię prac uczniów naszej szkoły goście udali się do Cyfrowej Krainy (gry i zabawy dydaktyczne w pracowni komputerowej). W Bibliotece z Baśni czekały ciekawostki ze świata bajek. Nasi goście rozwiązywali zagadki matematyczne - Bajkowe Łamigłówki. Dzieci polubiły działania plastyczne w przygotowanym Kąciku Plastycznym. Tańce ze śpiewem odbywały się w krainie Muzykolandii. Potem swoje królestwo prezentowała Świetlica z Baśni. Zabawy muzyczno - ruchowe z j.angielskim, pokaz i praktyczne wykorzystanie tablicy interaktywnej odbywały się w sali English is Fun. Na Baśniowej Olimpiadzie w sali gimnastycznej można było zdobyć medal za pokonanie toru przeszkód. Na koniec nasza Kawiarenka zapraszała wszystkich na bajeczne smakołyki. Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli obejrzeć naszą placówkę i miło spędzić tutaj czas.  

  Dzień Otwarty - FOTORELACJA 

   

  Dziękujemy wszystkim gościom.

 • Kiermasz walentynkowy


         W dniu 12.02.2016r. odbędzie się kiermasz walentynkowy, na którym można będzie kupić ciasta, książki, płyty oraz misie. Dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych książek do biblioteki gimnazjalnej.

  Kiermasz trwa w godz. 8:00-14:00

  obok wejścia głównego do szkoły podstawowej.
                                             

  Organizatorzy
                                             Iwona Rahman 
                                          i uczennice z klasy Ia

 • Koncert Noworoczny dla rodziców 2016


   

  Koncert Noworoczny dla rodziców

   

  Dnia  1 lutego 2016 r. o godz. 17:00 odbył się Koncert Noworoczny dla rodziców uczniów naszej szkoły. Uczniowie wykonywali polskie i zagraniczne kolędy oraz pastorałki. Artyści nie tylko śpiewali, ale również wykonywali utwory na instrumentach takich jak: gitara klasyczna, skrzypce, keyboard, flet prosty oraz akordeon. W koncercie występowali: zespół z klasy II "c" - "Ładne kwiatki" pod opieką pani Jolanty Wilawer, uczniowie klasy III 'a" pod opieką p. Doroty Małys, klasy III "c" pod opieką pani Krystyny Kułaj, uczniowie klasy III "b" pod opieką pani Renaty Kowarz, uczniowie z klas starszych oraz chór szkolny pod opieką pani Agnieszki Hamerskiej. Dekoracje przygotowała pani Małgorzata Hrycyk. Nad całością czuwała pani Maria Kuraszkiewicz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

   

 • ZABAWY KARNAWAŁOWE 2016 sp


    

  ZABAWY KARNAWAŁOWE

   

   Dzień 2lutego 2016 roku od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu przemykali kolorowo przebrani uczniowie klas I – III. Na bal przybyły m.in. wróżki, księżniczki, cyganki, pszczółki, motylki, kotki, czarownice. Można było spotkać także smoka, zebrę, małpkę, świnkę ,pirata, spidermana, Batmana, ratownika czy policjanta. Pięknie przebrani uczniowie wzięli udział w przygotowanych tego dnia zabawach i konkursach. Jury postawione było przed nie lada wyzwaniem, bowiem przebierańcy wykazali się wielką pomysłowością i  humorem!   Zabawę  uświetniły pokazy Karate. Do tańca przygrywał dzieciom DJ Heven. Na koniec wybrano Króla i Królową Balu z każdego poziomu klas: zdjęcia 

   

   

  Tytuł Króla i Królowej Balu Karnawałowego 2016 dla klas I - III otrzymali:

  klasy I Natalia Kitka I F,  Bartłomiej Chmura I E                     
   
  klasy II Karolina Zygarlicka II A, Filip Bełz II B
   
  klasy IIIMartyna Wołoszyn III C,  Szymon Chadaj III B

   

  Uczniowie z klas IV-VI bawili się dzień później 3 lutego  2016 roku w rytm muzyki młodzieżowej. Wybrano również Króla i Królową Balu. Królem został Sebastian Chadaj z klasy VI B , zaś Królową  Nadia Borowiec z klasy IVC. Tytuły najbardziej roztańczonych klas zdobyły : VI A, VI B, V A i IV A. Zabawę  uświetniły również pokazy Karate. Było głośno i wesoło! Tak, dzień ten był naprawdę udany i niezwykły, z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich na długo. Organizacją zabaw karnawałowych zajęła się pani Barbara Korona. zdjecia 

   

 • Aktywne ferie 2016


                            SPĘDZASZ

                                                                         W DOMU?

  SPRAWDŹ 

  ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży

  organizowanych w Zamościu

   

 • Gim Bal Karnawałowy 2016


   

  BAL KARNAWAŁOWY

   

  bal maskowy 2016 4 20160204 1142793220Karnawał to najweselszy okres w roku (nie licząc oczywiście wakacji), w którym wszyscy bawią się i radują uczestnicząc w przeróżnych balach i zabawach. Również i w naszej szkole odbyły się w tym tygodniu bale karnawałowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Poniżej znajdziecie fotorelację z balu gimnazjalistów. Wielu uczniów przebrało się na tę okazję w bardzo pomysłowe kostiumy. Wśród przebierańców wybrano 3 osoby, które wykazały się pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu stroju. W konkursie na najciekawsze przebranie zwyciężyły: Ola Juszczak (3b), Paulina Koczwara (2a) i Magda Krukowska (3b), które otrzymają nagrody ufundowane przez pana Wojciecha Bartosiewicza w postaci dodatkowej szansy z chemii. Nagrodę dodatkową - szansę z niemieckiego otrzyma Oskar Skubisz (3b). Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy włączą się do wspólnej zabawy.

  ZDJĘCIA

 • Dzień Otwarty w naszej szkole 2016


   

  NA DZIEŃ OTWARTY

  w

  Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

  6 lutego 2016 roku (sobota)

  godz. 1000 - 1300

   FOLDER

                                            W programie:

  zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej

  zajęcia muzyczne

  zajęcia komputerowe

  zajęcia z j. angielskiego

  zajęcia ruchowe

  zwiedzanie szkoły

   

   

 • PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA


  AKCJA WOLONTARIATU

  PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

   

  kiermasz dla schroniska 4 20160201 119984815220 stycznia uczniowie klasy 2A gimnazjum z wychowawczynią p.A.Jedlińską, zorganizowali kiermasz, na którym sprzedawali przygotowane przez siebie ciasta. Kiermasz zakończył się dużym sukcesem - szystkie ciastka sprzedały się już na drugiej przerwie! Szkoda, że nie upiekliśmy ich więcej... Bardzo dziękujemy nabywcom, którzy w ten sposób wspomogli zamojskie schronisko dla bezomnych psów. Udało nam się uzbierać kwotę 411,00 zł, która w całości została przeznaczona na zakup suchej i mokrej karmy dla zwierzaków (w sumie prawie 130 kg!). Kupiliśmy również trochę smakołyków i przysmaków. W dniu dzisiejszym całą karmę dostarczyliśmy do schroniska na Karolówce. Zarówno psiaki, jak i obsługa schoniska bardzo się ucieszyli na widok przywiezionej przez nas paszy. Zachęcamy Was do dalszego wspomagania schroniska - w szkole podstawowej Samorząd Uczniowski nadal zbiera karmę dla zwierząt!  Zobaczcie krótką FOTORELACJĘ z całej akcji.

 • Gim Nagrody dla artystów


  UTALENTOWANI I PEŁNI PASJI GIMNAZJALIŚCI
   
  PB134537Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje Boże Narodzenie" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty został rozstrzygnięty. Gratulujemy nagrody Jakubowi Szumowskiemu z klasy 1a i Justynie Korneluk z klasy 2a, której praca została wyróżniona wystawą. Justyna jest również laureatką  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na "Kartkę o tematyce Bożonarodzeniowej"
  Młodych Artystów do pracy twórczej inspirowała Pani Małgorzata Hrycyk - nauczyciel plastyki  w gimnazjum.  
  Jeszcze raz gratulujemy Młodym Artystom i życzymy kolejnych sukcesów :) 

   

 • Gim Konkurs Walentynkowy


   

  Walentynki po niemiecku

   serce

  20 lutego uczniowie gimnazjum mieli możliwość popisać się znajomością przysłów niemieckich i słownictwa związanego z miłością w konkursie walentynkowym "Valentinstag auf Deutsch". Wśród uczestników zostali wyłonieni zwycięzcy:

  I m-ce  Michalina Puławska (2c), II m-ce Agnieszka Mazurek (2c) i Justyna Korneluk (1a), III m-ce Wojciech Nowosad (2a), którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy!!!

   

   

 • A rekrutacja 2015-2016


   

  DRODZY RODZICE

   

  Nabór do szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzony

  jest poprzez stronę internetową  https://nabor.pcss.pl/zamosc/

   

  Nabór elektroniczny do szkoły podstawowej

  będzie trwać

  od 02 marca 2015 r. do 31 marca 2015r.

   

   

  Nabór elektroniczny do gimnazjum

  będzie trwać

  od 01 kwietnia 2015r do 29 maja 2015r.

   

 • Góra grosza 2015


   

  GÓRA GROSZA !!!

   

   Jak co roku w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna "Góra Grosza". Szkolny Klub Wolontariusza i Samorządy Uczniowskie przeprowadziły zbiórkę pieniędzy, które zostaną przekazane  fundacji zajmującej się pomocą dzieciom z ubogich rodzin oraz dzieciom z domów dziecka.

  Każdy Wasz grosz w w ramch akcji  "Góra Grosza" w naszej szkole został policzony

   

  W naszej szkole zebraliśmy:

  - Szkoła Podstawowa -  256,10 zł

  - Gimnajum – 290,60 zł

  Samorządy Uczniowskie z obu szkół zapraszają do udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym

  Barbara Korona, Łukasz Brykner

 • Przypomnienie o zajęciach dodatkowych


   

  Zapraszamy

  do zapoznania się z grafikami zajęć pozalekcyjnych 

  - dla  KLAS SP zakładka z lewej strony w obszarze SZKOŁA PODSTAWOWA

  oraz

  - dla  KLAS GIM zakładka z prawej strony w obszarze GIMNAZJUM

 • Gim Konkurs Piosenki Miłosnej


   

  KONKURS PIOSENKI MIŁOSNEJ

   

  konkurs piosenki miosnej 4 20150220 108976308819 lutego uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję spróbować swoich sił w konkursie piosenki i poezji miłosnej w języku angielskim. Wiktoria Hocek z klasy IIc zaśpiewała piosenkę „Someone Like You”, Maria Góra z klasy IIa zaprezentowała „Jesus Christ Superstar”, a później usłyszeliśmy piosenkę „Tee shirt” w wykonaniu Julii Majer z klasy IIb. Natomiast Radek Górski z klasy IIIa wybrał poezję Williama Szekspira i wyrecytował Sonet 18.

  Główną nagrodę w konkursie - dwuosobową wejściówkę do kina na dowolnie wybrany film zdobyła Marysia Góra. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki.

  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie nam wielu miłych wrażeń.

  ZDJĘCIA

 • Podsumowanie Orszaku Trzech Króli


   

  Podsumowanie Orszaku Trzech Króli

   

  Dnia 30.01.2015 r. o godz. 13.30 w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej "Luneta" odbyło się spotkanie podsumowujące I Zamojski Orszak Trzech Króli. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów przez Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka, Posła na Sejm RP Pana Sławomira Zawiślaka oraz Księdza Tomasza Winogrodzkiego, nastąpiło obejrzenie materiału filmowego z Orszaku zrealizowanego przez Telewizję Kablową Zamość. Ostatnim punktem programu była degustacja przepysznych Tortów "Królewskich". Galę poprowadziła Pani Małgorzata Farion. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze szkoły podstawowej pod opieką Pani Marii Kuraszkiewicz. 

  Zdjęcia  

   

 • Nauka jest cool


   

   „Nauka jest cool”

   

  16.02.2015r. w naszej szkole odbyło się spotkanie promujące warsztaty naukowe dla klas I –III. Podczas zajęć uczniowie zamieniali się w prawdziwych naukowców  i odkrywali tajemnice małej chemii. Pod kierunkiem prowadzących mogli przeprowadzać ciekawe doświadczenia i eksperymenty. Zajęcia wzbudziły wśród dzieci wiele emocji, radości i zainteresowania. Warsztaty zorganizował Uniwersytet Dziecięcy Unikids.

   

   

   

 • Gim Ferie z Siatkówką


   

  FERIE NA SPORTOWO

   

  ferie z siatkowk 2 20150218 1718075902Pierwszy tydzień ferii siatkarki i siatkarze z naszej szkoły spędzili bardzo aktywnie. Był to czas przygotowań do zawodów sportowych, które zorganizował OSIR w Zamościu. Młodzież pod fachowym okiem p.Barbary Gacy i p.Marosa Smolaka ćwiczyła elementy techniki i taktyki gry. 5 lutego zameldowaliśmy się na obiektach sportowych  by stanąć do walki  o Puchar Dyrektora OSIR w Zamościiu. Oprócz naszej szkoły zgłosiły się drużyny: Gim 1 Zamość z opiekunem - p. Jerzym Bekasem, Gim 5 Zamość z opiekunem - p.Adamem Gacą, Gimnazjum z Krasnobrodu z opiekunem - p. Joanną Górnik. Wspólnie spędzony czas to nie tylko dobra lekcja sportu, to także nowe znajomości, tak ważna integracja międzyszkolna i świadomość, że sport to fajny sposób na spędzenie ferii zimowych.

 • Zebrania z rodzicami luty 2015


   

  W czwartek 19 lutego 2015 r.

  odbędą się zebrania podsumowujące I półrocze:

   

  klasy 1-4 szkoły podstawowej godz. 16.00

  klasy 5-6 szkoły podstawowej i klasy 1-3 gimnazjum godz. 17.30

   

  Zapraszamy rodziców i prawnych opiekunów

  uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

  na spotkania z nauczycielami

   

  (Przydziały sal na zebrania będą umieszczone przy wejściu do szkoły.)

 • W karnawale


   

  …W karnawale, w karnawale
  Dzieci bawią się wspaniale,
  W karnawale każdy chce
  Tańczyć, śpiewać, bawić się.”

                                           Zbigniew Dmitroca

  Ten dzień 27 stycznia 2015 roku od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu przemykali kolorowo przebrani uczniowie klas I – III. Na bal przybyły m.in. wróżki, księżniczki, cyganki, pszczółki, motylki, kotki, czarownice i żyrafa. Można było spotkać także smoka, pirata, spidermana, batmana czy policjanta.

  Pięknie przebrani uczniowie wzięli udział w przygotowanych tego dnia zabawach i konkursach. Jury postawione było przed nie lada wyzwaniem, bowiem przebierańcy wykazali się wielką pomysłowością i  humorem! FOTORELACJA 

   

 • VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej


   

  VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

  ‘YOUNG STRS’

   

  30 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbył się VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG STRS’. W tym roku motywem przewodnim konkursu była muzyka filmowa. Usłyszeliśmy piosenki z popularnych filmów i seriali. Podobnie jak w latach ubiegłych, zmagania konkursowe odbywały się w atmosferze radości i wspólnej zabawy.

  Jury w składzie pani dyrektor Jolanta Goryczka, pani Renata Kurzępa, pani Jolanta Wilawer oraz pani Agnieszka Hamerska oceniało poziom językowy i artystyczny.

   

   

  Po obradach Jury przyznało następujące nagrody:

  I miejsce:

     Amelia Majzer z klasy 5b za wykonanie piosenki ‘The shoop shoop song’

 • Zamojska Liga Szachowa


  Zamojska Szkolna Liga Szachowa

   

  iv turniej zlsz 2 20140226 1415857165

   We środę 26 lutego odbył się IV Turniej Zamojskiej Szkolnej Ligi Szachowej XII Edycji w Zespole Szkół im.Unii Europejskiej w Zamościu.

  Oczywiście byliśmy tam obecni w składzie: Marcelina Chachuła - kl.2a, Jan Siulkowski - kl. 2a, Patryk Greszta - kl. 6c.

   Dzisiejsze spotkanie ligowe zakończyliśmy na 4 miejscu. Opiekunem naszej szkolej grupy szachistów jest p.Barbara Gaca.

   

  ZDJĘCIA

   

 • Gim SZS Miejska Gimnazjada w Koszykówce Chłopców


   

  Miejska Gimnazjada z Koszykówki Chłopców

   

  miejska gimnazjada szs 1 20140226 176766597725.02.2014r odbyła się w naszej szkole Miejska Gimnazjada z Koszykówki Chłopców. Zgłosiło się pięć drużyn z gim1, gim 2, gim 3, gim 4, gim 5, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych do finału. Nasza drużyna rozegrała dwa zwycięskie mecze z gim1 i gim2 przy wiernym i żywiołowym dopingu młodzieży. Spotkanie finałowe rozegrało się pomiędzy gim4, a gim5. Od samego początku było bardzo emocjonujące i trzymające w napięciu wszystkich. Nasi koszykarze przez cztery kwarty meczu walczyli bardzo ofiarnie i podobnie jak kibice wierzyli w zwycięstwo. Wygraliśmy mecz finałowy wynikiem 23:17 zdobywając tytuł Mistrza Miasta Zamościa i awansując na zawody rejonowe.  ZDJĘCIA

   

 • Gim Konkurs "Zamość the Ideal Town"


  Konkurs "Zamość the Ideal Town"

   

  konkurs zamo the ideal town 2 20140223 106606027221 lutego dwie trzyosobowe grupy Gimnazjum nr 4 w Zamościu, pod opieką p. Marii Prażak, brały udział w konkursie „Zamość the Ideal Town”  zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu. W konkursie wzięło udział 46 trzyosobowych zespołów z 26 gimnazjów z Zamościa i okolic.Spośród 138 gimnazjalistów przybyłych do Elektryka, zmagania konkursowe wyłoniły najlepszych „przewodników”, którzy wiedzę o historii i zabytkach Zamościa łączą ze sprawnością językową.Uczestnicy wykazali się szczegółową wiedzą o Zamościu – jego historii i jego współczesnym obliczu. Rywalizacja w ramach Turnieju „Zamość the Ideal Town” pozwoliła połączyć rozwój zdolności językowych uczniów z poszerzeniem wiedzy na temat przeszłości oraz atrakcyjności naszego „Idealnego Miasta”. W tym roku niestety nie poszczęściło się naszym reprezentantom, ale liczymy na sukcesy w przyszłym roku!  ZDJĘCIA

 • Koszykówka Dziewcząt - Miejska Gimnazjada SZS


  SZS - Miejska Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt

   

  DSCF043218 lutego 2014 r  w naszym gimnazjum odbyła się Miejska Gimnazjada SZS w Koszykówce Dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyło  pięć szkół, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych. Drużyna koszykarek reprezentująca nasze gimnazjum zajęła 3 miejsce. Młodzież z naszego gimnazjum kibicowała koszykarkom, stworzyła miłą sportową atmosferę zawodów.

   

   

 • SP klasa 4a na nartach


   

  KLASA 4a NA NARTACH  

   

  W czwartek 20 lutego klasa IV a wraz z wychowawcą Anną Topolską wyruszyła na stok narciarski w Jacni aby zdobyć nową umiejętność jaką jest jazda na nartach. Wszyscy świetnie sobie radzili. Po trzech godzinach intensywnego szkolenia pod kierunkiem nauczycieli : Anny Waśko, Janusza Głębockiego, Rafała Malca i Andrzeja Świergonia, wszyscy uczestnicy  udali się na posiłek w postaci pieczonej przez siebie na ognisku kiełbaski.

  Posileni, zmęczeni ale zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

   zdjęcia 

 • Pasowanie na czytelnika


   

  „PASOWANIE  NA  CZYTELNIKA”

  Dnia 16 stycznia 2014 roku  w szkole podstawowej odbyła się uroczystość „Pasowanie na czytelnika”.

  Na część artystyczną złożyły się wiersze o książce, zagadki i zabawne scenki w wykonaniu uczniów, należących do Koła Bibliotecznego, przygotowanych przez nauczyciela bibliotekarza - Danutę Łuszczewską. W trakcie uroczystości odbył się konkurs biblioteczny, w którym dzieci odpowiadały na pytania związane z pracą biblioteki szkolnej. Występ wzbogaciły utwory muzyczne w wykonaniu uczniów  klasy III a, pracujących pod kierunkiem pani Jolanty Wilawer. Po zakończeniu części artystycznej, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste przyrzeczenie czytelnicze. Uroczystą atmosferę dopełniła scenografia wykonana przez panią Małgorzatę Hrycyk.

  Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkową zakładkę do książki. 

  ZDJĘCIA

 • Konkurs matematyczny DZIĘCIOŁ


   

  KONKURS  MATEMATYCZNY  "DZIĘCIOŁ" 

   

  20 lutego 2014r. w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbył się finał IX Międzyszkolnego Konkursu Matematyczngo klas III -"DZIĘCIOŁ".

  Naszą szkołę reprezentowali: Igor Brzozowski (3a), Alicja Łaszkiewicz (3b), Kacper Wdowiak (3b) i Dawid Ziemian (3b).

  Igor Brzozowski zajął III miejsce w finale. Gratultujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  ZDJĘCIA

 • informacja


    

  Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci pracownika naszej szkoły

  Pani Kingi Brewczyńskiej i jej synka Filipka.

  Informujemy również, iż uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 21 lutego 2014 r. O godzinie 12.00 w Kościele Garnizonowym przy ul. Wojska Polskiego zostanie odprawiona msza św. Po mszy św. uroczystości pogrzebowe zakończą się na Cmentarzu Komunalnym.

   

   

   

 • Konkurs Piosenki Miłosnej w języku angileskim


  KONKURS POEZJI I PIOSENKI MIŁOSNEJ

  w języku angielskim

   

  konkurs piosenki miosnej 4 20140217 130718466514.02.2014 odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Piosenki Miłosnej w języku angielskim zorganizowanym przez II LO w Zamościu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas Ib i Ic oraz IIa, którzy przeszli eliminacje w szkolnym konkursie piosenki przeprowadzonym 13.02 w naszej szkole przez panie M. Prażak i A. Zabłocką. Szkolny etap wygrała uczennica klasy IIa  Klaudia Kupiec, która w II etapie konkursu wyśpiewała II miejsce piosenką "Too much love wil kill you". Julia Majer uczennica Ib otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki "Out of reach". Pozostali uczestnicy Aleksandra Kaźmierczak Ib, Wiktoria Hocek Ic oraz duet Wiktoria Burda Ic i Radek Górski IIa otrzymali dyplomy za udział w konkursie. W konkursie w II LO wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 1, 2, 4, 5, 6 i Gimnazjum Społecznego, każdą szkołę reprezentowało 4 uczestników. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszej uczennicy !

  Opiekę nad uczestnikami pełniła pani A.Smolak.  ZDJĘCIA

 • Walentynki na ludowo

   


  WALENTYNKI NA LUDOWO

   


  warsztaty - walentynki na ludowo 1 20140217 108142081214 lutego 2014 r. w świetlicy szkolnej zostały zorganizowane dla uczniów klas I-III warsztaty plastyczne: „WALENTYNKI NA LUDOWO”.

  Warsztaty rozpoczął występ uczennic klasy IIIa. Dziewczynki przedstawiły sentencje o przyjaźni i miłości. Wielką furorę zrobiły wyznania miłosne w językach europejskich w wykonaniu uczniów kl. Ia, Ib i Ic. Publiczność prosiła o bis !!!

  ZDJĘCIA

 • Poczta walentynkowa


   

  POCZTA WALENTYNKOWA

   

   

   

  W dniu Św. Walentego 14 lutego w naszym gimnazjum organizowana będzie ,,Poczta Walentynkowa". Zaadreswoane życzenia (imię,nazwisko i klasa) każdy może wrzucić w tym dniu do skrzynki, która będzie wystawiona w bibliotece szkolnej już od poniedziałku 10 lutego 2014 r. W piatek 14 lutego ,,walentynkowi listonosze" będą roznościli pocztę.

                                                                                                                                             Samorząd Uczniowski Gimnazjum

   

   

   

 • cliconmaniak

   


   

   CLICONMANIAK- wyniki

   

  6 lutego 2014 roku w Gimnazjum Nr 5 w Zamościu odbył się II etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC.

  Do ostatniego etapu konkursu zakwalifikowali się:

  uczniowie szkoły podstawowej


  Click on Starters (klasy 4)
  Filip Szlingiert – nauczyciel pan Marek Piróg
  Patryk Furmańczuk – nauczyciel pan Marek Piróg
  Amelia Majzer - nauczyciel pan Robert Krukowski
  Click on Flyers (klasy 6)
  Alicja Olborska – nauczyciel pan Robert Krukowski
  Martyna Mazurek – nauczyciel pan Robert Krukowski
  Zofia Liwak - nauczyciel pan Robert Krukowski

   

  uczniowie gimnazjum

   

  Click On 1:
  Aleksandra Każmierczak - 1b
  Aleksandra Juszczak - 1b
  Agnieszka Kalicińska - 1c
  Michalina Puławska - 1c

  Click On 3:
  Daniel Górnik - 3a
  Aleksandra Szram - 3a

   

  Congratulations!!!

 • Szkoła z baśni

   


   

  SP 4 - SZKOŁA  Z  BAŚNI

   

  W dniu 8 lutego 2014 roku w naszej szkole odbył się po raz kolejnyDzień Otwarty.Do szkoły  przyszli rodzice wraz ze swoimi pociechami, by zapoznać się z naszą szkołą i jej ofertą. Przygotowane atrakcje zaprezentowano od godz.10:00 do godz. 13:00. Zaplanowano szereg ciekawych występów, wystawy oraz gry i zabawy przeznaczone dla dzieci.  Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka i ocenić, czy warto złożyć dokumenty maluchów do naszej placówki. Nauczyciele oraz chętni uczniowie postarali się, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

 • Dzień Otwarty w naszej szkole 2014

 • Dzień Babci i Dziadka


   

  DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA

  Dzień Babci i Dzień Dziadka  to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Nie zapomnieli o tym najmłodsi uczniowie z klasy I a i I b szkoły podstawowej. Właśnie z tej okazji  16 stycznia 2014 roku przygotowali wspaniały występ, poprzez który chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich wnuczęta otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

  W tym wyjątkowym dniu uczniowie wcielili się w rolę aktorów, tancerzy i piosenkarzy. Pomimo tremy związanej z występem, uroczystość wypadła pięknie. Wnuczęta  otrzymały gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli z nich bardzo dumni.  Było to wspaniałe popołudnie, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu . ZDJĘCIA

   

 • SP Koncert Noworoczny


   

  KONCERT NOWOROCZNY

  dla Rodziców

   

  Dnia 16.01.2014 r, o godzinie 17.00 na auli szkolnej odbył się Koncert Noworoczny dla Rodziców. W miłej i przyjemnej atmosferze, jeszcze raz wróciliśmy do tematyki Świątecznej. Usłyszeliśmy:

  - chór szkolny, który wykonał kilka kolęd i pastorałek

  - flecistów z klasy III a i III c

  - solowych instrumentalistów (gitara elektryczna, skrzypce, saksofon, akordeon i dzwonki)

  - wiersze o tematyce Świąteczno-Noworocznej recytowane przez uczniów klas V i VI

  Opiekę nad Koncertem sprawowały: pani Maria Kuraszkiewicz, pani Agnieszka Hamerska, pani Jolanta Wilawer i pani Elżbieta Seńko.

   zdjęcia

 • Zebrania z rodzicami styczeń 2014


   

  W czwartek 13 marca 2014 r. (czwartek)


  odbędzie się

  DZIEŃ OTWARTY

  godz. 16.00 - 18.00 

  Zapraszamy rodziców i prawnych opiekunów

  uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

  na spotkania z nauczycielami

   

   

   
 • SP Dzień Myśli Braterskiej  Zuchy i harcerze świętują

  Dzień Myśli Braterskiej

  „ Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni 
  i braterstwa na całym świecie”

  Robert Baden- Powell

  W kalendarzu  harcerza i skauta dzień 22 lutego zajmuje miejsce szczególne. Jest to bowiem święto przyjaźni – Dzień Myśli Braterskiej. Data ta jest  rocznicą urodzin założyciela skautingu Roberta Baden – Powella i jego żony Olave Baden – Powell. Święto to uświadamia harcerzom i skautom na całym świecie, że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku. W tym dniu  harcerze i skauci na całym świecie przesyłają sobie bratnie pozdrowienia.

 • SP Dzień Kota


  Podsumowanie Konkursu Plastycznego

  „Kot i jego ścieżki”

  17 lutego2013r. w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak”
  w Zamościu odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego „Kot
  i jego ścieżki”,
  w którym uczniowie naszej szkoły podstawowej odnieśli liczne sukcesy.

  Nagrody zdobyli:             Anika Gajewska  -  klasa I b

                           Julia Kołodziej     -  klasa I c

                                            Łucja Żelazny      -  klasa II d

 • Przekaż 1% podatku

   


  Przekaż 1%

   NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA

  Przystąpiliśmy do programu WARTO BYĆ DOBRYM.

  Należymy do Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła", które odeśle naszej szkole wskazany w PIT 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Uzyskane środki wykorzystamy na działania podnoszące efektywność nauczania i zakup pomocy dydaktycznych.

  Poniżej wzór jak wypełnić PIT w tym roku.

   

 • SP "Dzieje Polski w legendach"


  ZAPRASZAMY do udziału

  w XI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym

  "Dzieje Polski w legendach"

            Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu zaprasza uczniów klas I - III szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu "Dzieje Polski w legendach". Celem konkursu jest propagowanie czytelnictwa i promowanie piękna polskich legend. Czekamy na uczniów, którzy lubią czytać i malować. Konkurs odbędzie się 15 marca 2013 r. Na zgłoszenia czekamy do 11 marca 2013 r.

   

      Regulamin konkursu               Karta zgłoszenia

   

 • Konkurs Piosenki Miłosnej

   


  KONKURS PIOSENKI MIŁOSNEJ 

  w Języku Angielskim

  7 lutego 2013 r. odbył się w Gimnazjum Konkurs Piosenki Miłosnej w Języku Angielskim. Spośród uczestników jury wyłoniło zwycięzców:

  I miejsce zajęła Karolina Grela (2b), II miejsce Paweł Obszyński (3b) i III miejsce Jakub Bajek (1b). Gratulujemy!!

  Uczniów do konkursu przygotowały p.M.Prażak i p. A.Zabłocka.

  Zdjęcia

   

   

   

 • Gim Bal Gimnazjalistów

   


  BAL GIMNAZJALISTÓW

  9.02.2013r.

   W sobotę, 9 lutego 2013r. w naszym gimnazjum odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. Na uroczystość przybyli odświętnie ubrani trzecioklasiści, nauczyciele oraz rodzice. Bal rozpoczął się polonezem. W uroczystym tańcu brało udział ponad 20 par, które należycie oddały jego charakter. Układ taneczny został przygotowany przez nauczyciela wych. fizycznego - pana Jerzego Andruszka. Następnie zgromadzeni udali się na poczęstunek
  i oczekiwaną dobrą zabawę.

   
  Poloneza w wykonaniu gimnazjalistów możecie obejrzeć klikając na link: BAL

 • SP Pasowanie na czytelnika

   


  PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

  NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

  06.02.2013r.

  Dnia 6 lutego 2013 roku odbyła się uroczystość dla uczniów klas pierwszych „Pasowanie na czytelnika”.

  Pierwszoklasiści obejrzeli  inscenizację „W świecie książki”, przygotowaną przez uczniów Koła Bibliotecznego, pracujących pod kierunkiem nauczyciela bibliotekarza –Danuty Łuszczewskiej. Przedstawienie urozmaiciły piosenki o książce i bibliotece oraz utwory muzyczne na flet, które przygotowali uczniowie klasy IIa wraz z opiekunem - Jolantą Wilawer.

 • SP Apel - Bezpieczeństwo podczas ferii

   


   

  Ferie zimowe, to czas wypoczynku i zabaw na śniegu.

  8 lutego 2013r. uczniowie klasy I b i I c pod kierunkiem pani Marzeny Mazur i pani Bożeny Kierepy  przygotowali apel „Bezpieczne zabawy zimowe”.

         Artyści za pomocą  wierszyków i piosenek przedstawili nie tylko uroki śnieżnej zimy, ale także przestrzegali przed nieostrożnym i lekkomyślnym zachowaniem podczas zabaw  zimowych.  Uczestniczący  w apelu uczniowie klas I – III oraz oddział przedszkolny „ Biedronki” przypomnieli sobie jak powinni zachowywać się w czasie zabaw zimowych, aby spędzić ferie wesoło, zdrowo i bezpiecznie. 

 • Media o nas


  MEDIA O ZS 4

   

   

  tvkzamosc.pl

   

   

   

   

 • SP Dzień Otwarty 2.02.2013


  DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  2.02.2013r.

   

  2 lutego, już po raz kolejny, w naszej szkole  zorganizowano Dzień Otwarty - „Szkoła z baśni” dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Miał on na celu prezentację bogatej oferty szkoły i przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom.

   

   

 • sp konkrus p angielskiej

   


  SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ ‘NOISY KIDS’ 

  25 stycznia 2013 r. w naszej szkole odbył się V Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘NOISY KIDS’. Organizacji konkursu po raz kolejny podjęli się nauczyciele języka angielskiego pani Renata Kurzępa i pan Robert Krukowski. W przygotowaniu tego przedsięwzięcia pomagała pani Agnieszka Hamerska, która zadbała o stronę muzyczną.

   

   

 • SP Turniej Mini Piłki siatkowej

   


   

  TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

   

   W czwartek 31 stycznia 2013r. odbył się VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 4
  w Zamościu.

  czytaj więcej   sp4zamosc.blogspot.com

   

 • Gim Dzień Otwarty 2.02.2013


  DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM

  2.02.2013 r.  

  W gościnne progi naszego gimnazjum zawitali uczniowie klas szóstych zamojskich szkół podstawowych wraz z opiekunami. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego oprowadzali młodszych kolegów po szkole. Uczniowie szkół podstawowych odwiedzili kolejno wszystkie klaso-pracownie.

   

 • Kulig w Jacni

  KULIG W JACNI

  W czwartek (23 lutego) młodzież z klas 1b, 1c i 1d z wychowawczyniami wspólnie bawiła się na kuligu zorganizowanym w okolicach Jacni. Po przejażdzce saniami po lesie wszyscy z ochotą ogrzali się i posilili przy ognisku. Wielką frajdę sprawiły nam zabawy na śniegu, szczególnie zjeżdżanie z górki na workach z sianem. Pogoda i humory dopisały, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

 • Jasełka w kościele

  DOTAR??Y NARESZCIE ZDJ??CIA Z JASE??EK,

  KTÓRE PRZEDSTAWIALIŚMY W KOŚCIELE MB KRÓLOWEJ POLSKI

  Zdjęcia?

 • Ferie z siatkówką

  FERIE ZIMOWE Z SIATKÓWKĄ

  W okresie ferii zimowych młodzież naszego gimnazjum uczęszczała na zajęcia sportowe z piłki siatkowej, które prowadziła pani Barbara Gaca. W ramach integracji międzygimnazjalnej rozegraliśmy dużo sparingów towarzyskich z drużyną z Karasnobrodu, która przebywała w naszej szkole. Mieliśmy okazje, by wymienić sie doświadczeniami i zawrzeć nowe znajomości.    Zdjęcia

 • Brąz ks. B.Łosia

  BRĄZ KSIĘDZA BOGDANA ŁOSIA

  Nie wszyscy wiedzą, że nasz ksiądz Bogdan Łoś to wybitny piłkarz. Na Mistrzostwach Polski Księży w Piłce Nożnej Halowej, które odbyły się 18 lutego w Łodzi, wywalczył wraz z drużyną brązowy medal!  Jesteśmy z niego bardzo dumni i życzymy mu kolejnych sukcesów na arenie sportowej. 

 • Hip-hop w ??abuńkach

  KARNAWA?? NAD ??ABU??KĄ

  W sobotę 18 lutego odbył się już po raz dziewiąty Turniej Tańca pod nazwą ?Karnawał nad ??abuńką?, zorganizowany w ramach Mistrzostw Tanecznego Okręgu Lubelskiego na sezon 2011/12. W tanecznym starciu wzięli udział tancerze z województwa lubelskiego, którzy rywalizowali w konkurencjach tanecznych: disco dance i hip-hop. O sukcesach uczniów naszego gimnazjum, biorących udział w turnieju, możecie przeczytać klikając na link.

 • Liga LZS

  PI??KA NOŻNA ? LIGA LZS

  4 lutego zakończyły się rozgrywki Ligi LZS w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Drużyna z naszego gimnazjum zajęła IV miejsce spośród dziewięciu zespołów. Najlepszym bramkarzem całego turnieju jednogłośnie decyzją sędziów i trenerów został Dawid Rahman, uczeń klasy 2b.

 • Gimnazjada Koszykówka

  Koszykówka ? MISTRZYNIE MIASTA !!!

  21 lutego odbyła się w naszym gimnazjum szkolna Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt. W zawodach wzięły udział 3 zespoły z Gim 2, Gim 4 i Gim 6. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce ? GIMNAZJUM NR 4, II miejsce Gimnazjum nr 6, III miejsce ? Gimnazjum nr 2.

  Mistrzowski tytuł wywalczyły uczennice: Patrycja Mazur (3a), Kinga Palonka (3a), Klaudia Pikuzińska (3a), Agnieszka Śliwa (3a), Dagmara Strzałkowska (3a), Daria Gujska (3a), Dominika Bajwoluk (3a), Agata Denkiewicz (3a), Magdalena Greszta (2a), Karolina Główka (2a), Iza Pawelec (2a), Jolanta Jasińska (2b) i Aneta Głąb (1a). Opiekunem zawodniczek była p. Małgorzata Adamowicz.       

  Zdjęcia

 • Konkurs j. niem

  UWAGA KONKURS

  20 marca odbędzie się konkurs ze znajomości przysłów w języku niemieckim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do nauczycieli j. niem. Listę przysłów można znaleźć klikając na link.

 • Zimowe Igrzyska

  ZIMOWE IGRZYSKA

  22 lutego odbyły się Międzygminne Zimowe Igrzyska LZS dla Dzieci i Młodzieży oraz Mieszkańców Zamojszczyzny w Jacni. Gimnazjum nr 4 wystartowało w slalomie narciarskim na dystansie 200 m w jeździe na czas. Kategorię dziewcząt reprezentowała Agnieszka Pierzchała (3d), która zdobyła II miejsce, w kategorii chłopców wystartowali: Jakub Mosorzewski (2a), który zajął IV miejsce i Jakub Nadra (2a), który zajął V miejsce. Gratulujemy naszym narciarzom i zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w Białym Szaleństwie na Nartach za rok.

 • Konkurs - Wystrój Sal

  KONKURS WALENTYNKOWY

  W ramach realizacji Programu Wychowawczego Szkoły ?Szkoła mój drugi dom? Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najładniejszą WALENTYNKOWĄ dekorację sali lekcyjnej. Wygląd sal został oceniony przez komisję, która brała pod uwagę następujące kategorie: ogólny wystrój sali, gazetka o Walentynkach, gazetka o patronie szkoły, gazetka o klasie.

  Tym razem najwyżej zostały ocenione dwie sale nr 5 i nr 16. Klasy 1c i 1a, zdobyły po 34 pkt i w nagrodę otrzymują dzień bez pytania (środa 22.02). więcej...  Zdjęcia

 • III konkurs jęz. angielskiego

  III KONKURS J??ZYKA ANGIELSKIEGO

  18 marca 2011 już po raz trzeci odbył się w naszej szkole Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych.

  Zdjęcia

 • Konkurs piosenki angielskiej

  Wyróżnienia w Konkursie Poezji i Piosenki Miłosnej w języku angielskim.

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Piosenki Miłosnej w języku angielskim organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Roksana Proć i Adriana Kupiec z klasy IIIa przygotowały piosenkę Fm static ?Tonight? i wywalczyły II miejsce. Natomiast chłopcy z klasy Ib ??ukasz Wodyk i Paweł Obszyński zaśpiewali piosenkę Robbiego  Williamsa ?Feel? i pomimo problemów technicznych, które pojawiły się podczas występu otrzymali wyróżnienie.

  Zdjęcia

 • Mistrzostwa Szkoły w badmintonie

  Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Dziewcząt

  Więcej...

 • SZS - Zawody o tytuł Mistrza Miasta Zamościa

  Zawody SZS - Wojewódzka Gimnazjada w Koszykówce

  CZWÓRKA ZNÓW NAJLEPSZA W ZAMOŚCIU!!!! JESTEŚMY MISTRZAMI ZAMOŚCIA

  więcej...

 • MISTRZOSTWA SZKO??Y DZIEWCZĄT KLAS III W PI??CE SIATKOWEJ

  Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt klas III w piłce siatkowej

  więcej...

 • CKP wycieczka zawodoznawcza

     

  CZAR CZTERECH KÓ??EK....

  czyli o zawodzie mechanika pojazdów samochodowych

  więcej...

 • Konkurs na wystrój sal

  KONKURS NA WALENTYNKOWY

  WYSTRÓJ SALI

   

  Nagrodzone zostały cztery klasy. Każda z nich otrzymuje nagrodę - jeden dzień bez pytania 14.02.2011

   

  I miejsce: klasa II d (sala nr 6)

  II miejsce: klasa II b (sala nr 17) i  III b (sala nr 5)

  III miejsce: klasa I b (sala nr 18)

  GRATULUJEMY!!!!!

  Zdjęcia sal w GALERII

   

  KONKURS

  NA ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ

   

  Nagrodzone zostały trzy klasy. Każda z nich otrzymuje nagrodę - jeden dzień bez pytania.

  KLASA 2D - sala nr 6

  KLASA 3C - sala nr 9

  KLASA 2B - sala nr 17

  Zdjęcia sal w GALERII 

   

 • rekrutacja do gimnazjum

  GIMNAZJUM NR 4

  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu

  OG??ASZA ZAPISY

  do klas I na rok szkolny 2012/2013

  Rekrutacja do gimnazjum

 • Dzień Otwarty Szkoły

  DZIE?? OTWARTY SZKO??Y

  W sobotę 5 lutego 2011r. progi naszej szkoły mógł przekroczyć każdy, kto chciał uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim był Dzień Otwarty Szkoły. Uczniowie szkół podstawowych i ich rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły, pracowni, zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego gimnazjum. Rodziców i uczniów witali nauczyciele, zaś po szkole zwiedzających oprowadzali reprezentanci poszczególnych klas. Goście mieli okazję rozwiązywać zagadki matematyczne, uczestniczyć w chemicznym i fizycznym show oraz zapoznać się z funkcjonalnością dziennika elektronicznego LIBRUS. W sali geograficznej młodzież mogła wyruszyć w podróż dookoła świata, a w historycznej przenieść się w zamierzchłe czasy. W sali językowej można było sprawdzić swoje umiejętności językowe z angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego, wykonując zadania na interaktywnej tablicy multimedialnej. W sali gimnastycznej rozgrywały się zawody sportowe, zaś na dolnym holu posilając się watą cukrową, można było obejrzeć filmy ukazujące wydarzenia z naszej szkoły. Ponadto goście mieli okazję zobaczyć prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów.

  Do zobaczenia we wrześniu

    Fotoreportaż 

 • Dni Otwarte - podsumowanie

   

                W sobotę 5 lutego 2011 r. progi naszej szkoły mógł przekroczyć każdy, kto chciał uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim był Dzień Otwarty Szkoły.

  Uczniowie szkół podstawowych i ich rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły, pracowni, zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego gimnazjum. Rodziców i uczniów witali nauczyciele, zaś po szkole zwiedzających oprowadzali reprezentanci poszczególnych klas. Goście mieli okazję rozwiązywać zagadki matematyczne, uczestniczyć w chemicznym i fizycznym show oraz zapoznać się z funkcjonalnością dziennika elektronicznego LIBRUS. W sali geograficznej młodzież mogła wyruszyć w podróż dookoła świata, a w historycznej przenieść się w zamierzchłe czasy. W sali językowej można było sprawdzić swoje umiejętności językowe z angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego, wykonując zadania na interaktywnej tablicy multimedialnej. W sali gimnastycznej rozgrywały się zawody sportowe, zaś na dolnym holu posilając się watą cukrową, można było obejrzeć filmy ukazujące wydarzenia z naszej szkoły.

  Ponadto goście mieli okazję zobaczyć prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów.

  Do zobaczenia we wrześniu

  Fotoreportaż - w GALERII "Z życia szkoły"

 • Dni Otwarte Szkoły

  ZAPRASZAMY

   

  UCZNIÓW SZKÓ?? PODSTAWOWYCH

  NA

  DZIE?? OTWARTEJ SZKO??Y

  Zadajesz sobie pytanie: ?Co wybrać...??

  Skorzystaj z oferty naszej szkoły!

  Zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych wraz z rodzicami i opiekunami. W tym czasie szkoła będzie przygotowana na przyjęcie gości. Uczniowie gimnazjum zaprezentują swoje osiągnięcia.  Każdy będzie mógł zwiedzić szkołę - zobaczyć wszystkie klasopracownie, salę gimnastyczną. Będzie okazja, aby porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami o kierunkach kształcenia i stylu nauki.

  Można zapoznać się z działaniem dziennika elektronicznego, ofertą zajęć pozalekcyjnych, dowiedzieć się, jak szkoła dba o wszechstronny rozwój zainteresowań i talentów swoich wychowanków.

  Przyjdź i przekonaj się, że warto zostać uczniem naszej szkoły!

   

  SOBOTA

  5 LUTEGO 2011

  GODZ. 10.00 - 13.00

   

  Zapraszamy do odwiedzenia nas!

   

MENU główne

GIMNAZJUM

JĘZYKI OBCE w Gimnazjum

Pedagog szkolny GIM

Konkursy

Polecane strony